DYO Akrilik Emülsiyon Esaslı Grenli Teknotex Dış Cephe Boyası 25 Litre

Fotoğraflar yükleniyor

1.869
İlan No 366
İlan Tarihi 16 Aralık 2023

Akrilik emülsiyon esaslı, PTFE katkılı, grenli, yağmur suyu ile kendi kendini temizleyebilen, su iticiliği yüksek, güneş ışınlarına karşı dayanıklı dış cephe grenli kaplama malzemesidir.

Dolum

25 KG

Özellikler

PTFE katkısı sayesinde, yüksek kir ve su itme direncine sahip olup, yağmur suyu ile kendini temizler. Neme ve suya dayanıklı, alkali ve kimyasal direnci yüksektir. Güneş ışınları ve deniz kıyılarındaki tuzlu nemin olumsuz etkilerine son derece dayanıklıdır.

Her türlü beton, gaz beton, briket, tuğla, sıva ve benzeri mineral yüzeylerde kullanılır. Elastik boya sistemleri üzerine uygulanmamalıdır. 

Uygulama Açıklaması

Astarlama işleminden en az 24 saat sonra yapılmalıdır. İnceltilmeden tek kat olarak uygulanır. İki kat uygulama istendiğinde, ilk kat %10-20, ikinci kat inceltilmeden uygulanır. Posteki rulo veya emici sistemli tabanca ile yüzeye aktarılan ürüne, mercan rulo ile desen verilir. Hava şartlarına bağlı olarak katlar arası en az 6 saat beklenmelidir. 

Yalı baskı sistem panelleri üzerine yapılacak uygulamalarda 25 kg bidon ambalaja, 1 L Katkı Malzemesi (Grenli Kaplamalar için) ilave edildikten sonra uygulama yapılmalıdır. 

Yağışlı ve nemli,  aşırı rüzgarlı ve sıcak  havalarda uygulamadan kaçınılmalıdır. 

Ne Kadar Alan Boyar?

Tek katta yüzeye bağlı olarak, 1 L ile 1,5-2 m²; 1 kg ile 1-1,2 m² alan boyanabilir. Yüzeye ve desene bağlı olarak sarfiyat değişebilir.

Yorumlar
771 kez görüntülendi.

DYO Boya

Kayıt tarihi:
15 Aralık 2023, 02:01

DYO Boya

Üyelik tarihi: 15 Aralık 2023

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep444 039 6
WhatsApp444 039 6
İlan sahibi: DYO Boya (DYO Boya)
Ara WhatsApp

İnternetekoy