İlan Verme Kuralları

İlan Verme Kuralları

  1. insaatalani.com “İlan Verme Kuralları” bireysel ilanverenleri ve İşletme/kurum olarak ilan verenleri kapsamaktadır.
    İlan vermeden önce: her üye, ilan verme kurallarına ve üyelik sözleşmesinde belirtilen kurallara tamamen uymayı, T.C kanun ve yönetmelikler başta olmak üzere mevzuat gereği tüketiciyi aldatma ihtimali taşıyan açıklamalara ilanda yer vermemeyi peşinen kabul ve taahhüt etmiş sayılır.

insaatalani.com portalında ilanının verilmesi yasak olan ürünlerin  listesine Yasaklı Ürünler Listesi sayfasından ulaşılabilirsiniz. İNŞAAT ALANI, ilanı verilmesi yasaklı ürünlere, portalın ilgili bölümlerinde yapacağı açıklamalar doğrultusunda eklemeler yapabilir. Dönem Dönem bu sayfadaki ilan verme kuralları ve yasaklı ürünler listesi ilanverenler tartafından kontrol edilmelidir. “Üye”, ilanı yasaklı ürünleri güncel olarak takip etmeli, sadece T.C  yasalarına göre yasaklı olmayan ürünlere ilişkin ilanlar vermelidir. insaatalani.com’da yayınlanmış ilanlar, ilan sahipleri tarafından yayından kaldırıldığında ya da ilan verme kurallarına ve/veya üyelik sözleşmesine aykırılık nedeniyle insaatalani.com tarafından yayından kaldırıldığında; öne çıkan ilan ücretleri iade edilmez.

Kullanıcı'lar, “Portal” dahilinde eriştikleri bilgileri yalnızca bu bilgileri ifşa eden "Üye" veya insaatalani.com"un amacına uygun olarak kullanmakla, ticari olmayan amaçla görüntülemekle yükümlüdür. İlan veren Üye tarafından girilmiş bulunan ilanlardaki iletişim bilgileri sadece ilan hakkında bilgi almak için iletişim kurulması amacıyla kullanılabilir. İlanda yer alabilecek 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında koruma altında olan ilan verene ait veya üçüncü kişilere ait kişisel veriler ve/veya özel nitelikli kişisel veriler, başkaca bir amaçla kullanılamaz, kopyalanamaz, başka mecralarda doğrudan veya dolaylı olarak yayınlanamaz, işlenemez, dağıtılamaz, başkaca veri tabanlarına aktarılarak üçüncü kişilerin erişimine ve kullanımına açılamaz.

 

İnternetekoy