İç Mekan Soft Touch Londra Mavi Duvar Paneli

Fotoğraflar yükleniyor

490
İlan No 155
İlan Tarihi 31 Ekim 2023

Genişlik: 121 mm

Uzunluk: 2800 mm

Kalınlık: 18 mm

Soft touch Londra mavi duvar paneli, seçkin kalitede 1.sınıf MDF kullanılarak üretilir. Bu dayanıklılık, uzun ömür ve doğal güzellik sunar. Ayrıca çevre dostu bir üründür. Soft touch Londra mavi duvar paneli iç mekan dekorasyonuna zarif ve sıcak bir dokunuş katmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Ev, ofis, otel, restoran, ve diğer tüm iç mekanlarda ürünün doğal dokusu ve renk tonları, mekanlara doğal ve modern bir görünüm kazandırır. Soft touch Londra mavi duvar paneli sağlam ve korunaklı şekilde paketlenerek hazırlanır. Kolay montaj edilebilmesi ve uygun fiyat avantajı sayesinde günümüzde en popüler dekorasyon malzemeleri arasında yer almaktadır.

Kolay montaj özelliğine sahip olan duvar panellerini kendiniz kolaylıkla ölçüp, kesip yaşam alanlarınıza farklı hava katabilirsiniz. Dilediğiniz takdirde ek ücret karşılığında belirlemiş olduğunuz ölçülerde kesim yapıp sizlere gönderim sağlayabiliriz.

Soft touch Londra mavi duvar paneli, düz yüzeye sahip olup temizlenmesi kolaydır. Bir nemli bez ve hafif bir temizlik maddesi ile silinmesi halinde doğal dokusunu uzun yıllar korur.

Ürünü hemen satın alarak, ücretsiz gönderim ve taksit imkanlarıyla alışverişinizi keyifli hale getirin.

Yorumlar
315 kez görüntülendi.

Akbey Profil

Kayıt tarihi:
31 Ekim 2023, 01:40

Akbey Profil

Üyelik tarihi: 31 Ekim 2023

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep543 417 61 14
WhatsApp543 417 61 14
İlan sahibi: Akbey Profil (Akbey Profil)
Ara WhatsApp

İnternetekoy